Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Magia, Rytuały, Wróżby ... Wróżę z Tarota, wykonuję rytuały z zakresu Białej Magii, rzucam miłosne zaklęcia,

wtorek, 11 lutego 2020

Moja Walentynka czyli historia z życia wzięta

Historia z życia wzięta
Miesiąc luty upływa pod znakiem święta zakochanych,  także na moim blogu można znaleźć wiele słów o poszukiwaniu miłości, jej odzyskaniu i powrocie.
Wiele razy w mojej dotychczasowej praktyce spotkałam się z sytuacjami trudnymi bardzo złożonymi, można nawet powiedzieć, że zwiastującymi definitywny koniec uczuciowej relacji. Jednakże w miłości wszystko jest możliwe.
Dopóki jesteśmy tu i teraz, każdą sytuacji można naprawić, każdą sytuację można odwrócić ...
Dopóki jesteśmy tu i teraz, stanie się to w co wierzysz ...
Noszę w sobie wiele takich miłosnych historii, kiedy to czarna rozpacz ustąpiła szczęściu spełnienia, a miłość rozgościła się na dobre.
Parę historii z życia wziętych już opublikowanych na blogu przytaczam poniżej, natomiast historie jeszcze nie publikowane będą pojawiać się na moim blogu co tydzień.

Magia odzyskanej miłości ... Było to jakiś czas temu, można powiedzieć w zamierzchłej epoce bez internetu, e-maila, sms-a, w czasach, gdy wiadomości rozchodziły się pocztą pantoflową,
a wróżki nie zamieszczały ogłoszeń. Wiedza o wróżbach i magii przekazywana była z ust do ust i osoby potrzebujące pomocy zawsze ją znajdowały, tak jak bohaterka tej historii z życia wziętej
http://magia-wrozka.blogspot.com/2014/10/jak-dbac-o-swoje-szczescie-rytuay-na.html

Magia powrotu ... W jednej chwili zniknęły przepłakane samotne noce, rozpacz dnia codziennego, strach o przyszłość, wściekłość zdrady, nienawiść, bezradność i ta uporczywa tęsknota za Nim, za jego dotykiem ...
https://magia-wrozka.blogspot.com/2020/01/moja-walentynka-czyli-magiczny-rytua.html

Wskazówki Tarota ...  Każdego dnia zadaję pytania, a karty Tarota odpowiadają, ten osobisty przekaz skierowany jest do konkretnych osób i dotyczy czasem bardzo trudnych, i bolesnych sytuacji :
https://magia-wrozka.blogspot.com/2014/08/co-mowia-karty-czyli-z-zycia-wziete.html

Jeśli pragniesz zamówić wróżbę i rytuał miłości proszę o kontakt na e-mail: wrozka@irminamay.pl
Zapraszam
Wróżka Irmina May
E-mail: wrozka@irminamay.pl
strona:
http://www.irminamay.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.