Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Magia, Rytuały, Wróżby ... Wróżę z Tarota, wykonuję rytuały z zakresu Białej Magii, rzucam miłosne zaklęcia,

sobota, 25 stycznia 2020

Moja Walentynka czyli magiczny rytuał na powrót partnera

rytuał na powrót partnera
" ... słodki zapach przebija się przez sen i wyrywa z głębokiego odrętwienia, odsypiam męczący tydzień, z trudem otwieram oczy,  jak przez mgłę widzę zarys czegoś na mojej poduszce.
Błyskawicznie oczy stają się szeroko otwarte, oddechu brak ... na poduszce leży róża, to jej cudowny zapach podrażniał nozdrza zachęcając do bliższego poznania.
Róża ... dopiero teraz paraliżujące przerażanie wyostrza moje zmysły, z głębi mieszkania dochodzą dźwięki, czuję się odrętwiała, niezdolna do ruchu spoglądam na pół przymknięte drzwi sypialni i ... olbrzymia ulga przemieszana z niewyobrażalną radością przywołuje łzy i uśmiech jednocześnie,
 On stoi w drzwiach sypialni, przygotował śniadanie ... Wróciłem ... to jedno słowo dociera do mnie z opóźnieniem, a echo w głowie powtarza: wróciłem ... wróciłem ... wróciłem ... aż w końcu dociera do mnie ta prosta informacja, że mąż wrócił do domu po tych paru miesiącach rozstania, wrócił.
W jednej chwili zniknęły przepłakane samotne noce, rozpacz dnia codziennego, strach o przyszłość, wściekłość zdrady, nienawiść, bezradność i ta uporczywa tęsknota za Nim, za jego dotykiem ... już dawno wszystko mu wybaczyłam, wiedziałam, że w magiczny cudowny sposób On po prostu wróci.
Ile razy wyobrażałam sobie to spotkanie, ten upragniony moment, ile razy zalana łzami myślałam co mu powiem, co On powie,  setki tysiące słów i myśli ... a teraz On jest, tak zwyczajnie wrócił, położył różę na mojej poduszce, zrobił śniadanie i ... Siada tuż przy moim boku, widzę łzy w Jego oczach. Przesuwam się żeby zrobić mu miejsce, kładzie się z twarzą w moja stronę.
Przyciąga mnie do siebie mówiąc że tęsknił, leżymy tak długą chwile, wsłuchując się w rytm swoich oddechów i bicia serc. Przepraszam, mówi niemal szeptem, musiałem przemyśleć kilka rzeczy, już wiem, że życie bez Ciebie nie ma sensu ... Kocham Cię ... wtulając nos w moje włosy szepcze tym swoim niskim cudownym głosem, że tęsknił za moim zapachem.
Leżą wtuleni w siebie jak świeżo zakochani, nie mogą się od siebie oderwać szepcząc na przemian że tęsknią, że bardzo się kochają i nic ich nie rozłączy. Czuję się bezpiecznie po raz pierwszy od miesięcy, jestem najszczęśliwszą osobą na świecie ... Czuję że on myśli tak samo ... Moja Walentynka ... "

 

Podjęta właśnie w tym momencie decyzja o przeprowadzeniu rytuału na powrót partnera to szczęśliwa chwila pojawienia się zmian na lepsze i nowa wartość w Twoim życiu.
Wartość która mówi o uruchomieniu potężnych sił, dzięki którym staniesz się szczęśliwym spełnionym człowiekiem,
pisz na mojego e-maila :  wrozka@irminamay.pl

Zapraszam
Wróżka Irmina May
e-mail: wrozka@irminamay.pl
strona: www.irminamay.pl***Poszukaj swoich odpowiedzi, sprawdź szanse:
http://magia-wrozka.blogspot.com/2015/02/czy-wrocimy-do-siebie.html

***Jeśli  pragniesz zmiany,  zacznij już dziś zaproś miłość do swojego życia:
http://magia-wrozka.blogspot.com/2014/10/jak-dbac-o-swoje-szczescie-rytuay-na.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.