Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Wróżka Irmina May, doradca, jasnowidz i medium, zajmuję się kartami Tarota oraz magią. Wróżby miłosne, wróżby zawodowe, wróżby na finanse to podstawowe dziedziny poznawania i oglądu przyszłości. Prace magiczne w tym rytuały z zakresu magii miłosnej i magii przyciągania dóbr to autorska propozycja, skuteczna i sprawdzona, poparta latami doświadczeń, przemyśleń, osobistego rozwoju i pracy z energią Wszechświata.

niedziela, 9 lutego 2020

Moja Walentynka czyli zacznij od siebie

Rytuał na miłość
" Ach ten luty wiosną pachnący jakże zmysły szaleją i znowu zadaje sobie to pytanie ... Kiedy spotkam mężczyznę swoich marzeń?
Do tego jeszcze te Walentynki, czerwone serca, pocałunki, zakochane pary jednym słowem miłość wszechobecna z każdego zakamarka internetu z każdej sklepowej witryny patrzy na Nią pytająco.
A to ja się pytam kiedy spotkam tę prawdziwą miłość? Dlaczego mnie to spotyka? czy każdego roku musi być tak samo? Jak długo to potrwa?  Niemal krzyczy z bezsilności ...
Ile goryczy, bólu, pretensji, wątpliwości, nadziei ... codziennie gości w Jej głowie, wie tylko Ona.
Gdyby tylko wiedziała gdzie jej szukać tej swojej miłości, poszłaby za nią na kraj świat, ale gdziekolwiek spojrzy nie dostrzega swojej szansy na związek.
Stanęła przed lustrem by dokonać ostatnich oględzin przed wyjściem i niby dla żartu, a może z desperacji zapytała ...
lustereczko powiedz przecie, gdzie mam szukać mojej miłości w świecie ... a lusterko wskazało na jej rozjaśnione oblicze i odrzekło ... szukaj jej w sobie ... w sobie  ... w sobie ... a echo lustrzanych fal zadźwięczało w jej głowie.
To co wydaje się być proste, oczywiste bywa najtrudniejsze. Łatwiej jest szukać gdzieś daleko niż dostrzec to co jest blisko. Miłość zaczyna się w Tobie, kiedy poczujesz ją w swoim wnętrzu szybciej odnajdziesz jej odbicie w świecie rzeczywistym.
Posłuchaj głosu lustra i zakochaj się w sobie, uśmiechnij się do siebie. Obejrzyj swoje wnętrze z miłością pod rękę, pokaż jej swoje wewnętrzne piękno, to co masz najlepszego, niech zapragnie z Tobą dzielić każdą chwilę.
Gdy już się poznacie, polubicie i zaprzyjaźnicie dostrzeżesz jak wiele miłości jest także w Twoim otoczeniu ... bo co wewnątrz to na zewnątrz ... Moja Walentynka "

Podjęta właśnie w tym momencie decyzja o przeprowadzeniu rytuału na miłość to szczęśliwa chwila pojawienia się zmian na lepsze i nowa wartość w Twoim życiu.
Wartość która mówi o uruchomieniu potężnych sił, dzięki którym staniesz się szczęśliwym spełnionym człowiekiem,
pisz na mojego e-maila :  wrozka@irminamay.pl

Zapraszam
Wróżka Irmina May
e-mail: wrozka@irminamay.pl
strona: www.irminamay.pl

***Poszukaj swoich odpowiedzi, sprawdź szanse:
https://magia-wrozka.blogspot.com/2014/10/zosc-pieknosci-szkodzi-czyli-rytuay-na.html

***Jeśli  pragniesz zmiany,  zacznij już dziś zaproś miłość do swojego życia:
https://magia-wrozka.blogspot.com/2015/10/magiczne-rytuay-na-miosc-praca.html