Miłość, praca , pieniądze czyli magia i rytuały - z życia wzięte ...

Rytuał Przyciągania Dóbr
Kochający miłuje bardziej ...  bogaty się bogaci ...
W dzisiejszym wpisie parę słów o rytuałach magicznych, które zostały wykonane, a ich skuteczność została sprawdzona w praktyce.
Codziennie znajduję w korespondencji e-maile zawierające prośby o skuteczne magiczne rytuały, na powrót miłości, znalezienie pracy czy przyciągnięcie konkretnych dóbr materialnych lub kwoty pieniędzy.
Miłość, praca, pieniądze ... to najczęściej pojawiające się słowa w intencjach prac magicznych ...
Te trzy słowa przewijały się w opowieści mężczyzny, który przybył do mnie parę lat temu. Dobrze skrojony garnitur skrywał jego stres i przerażenie,  już na wstępie bardzo sprawnie nakreślił cel ... wzrost sprzedaży to był jego priorytet, bowiem jak dowodził wzrost sprzedaży zapewni większe dochody, a co za tym idzie jego finansowe potrzeby zostaną zaspokojone. Czyli potrzebuje takiej magii, która zapewni spełnienia tego pragnienia. Opowiadał jak wiele czasu poświęcił na doskonalenie zawodowe, uczestniczył w niezliczonej ilości szkoleń dążył do zawodowej perfekcji ... a finansowy sukces zamiast  przybliżać oddalał się z każdym dniem, bowiem wiedza stosowana w praktyce zamiast wymarzonego bogactwa w praktyce przynosiła efekty wręcz odwrotne. Co robię nie tak, pytał ?
Wykorzystałem już wszystkie możliwości i tylko cud może uratować moje finanse. Potrzebny rytuał, który przyciągnie do mnie rzesze klientów ... powtarzał, to czego potrzeba to wzrost sprzedaży. Zapatrzony we wskaźniki, liczby zapadał się w stres i frustrację, a radość życia zaczynała być wspomnieniem. 
Analiza sytuacji pokazała, że ów mężczyzna bardzo cierpiał z powodu niedostatku jakiego doświadczała jego rodzina, czuł się winny, że jako głowa rodziny nie może zapewnić swojej żonie i dzieciom godziwych warunków życia. Opowiadał o swojej rodzinie i żonie z ogromną czułością i miłością, mówił jak bardzo pragnie uszczęśliwić swoją żonę i zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa, jak bardzo jest wdzięczny za jej dotychczasową pomoc. Gdyby tylko mógł, gdyby było go stać, na nowy samochód, wówczas sprawiłby swojej żonie przyjemność ... zabrałby ją i dzieci na wycieczkę za miasto, srebrnym, nowym samochodem (markę pojazdu pominę). Oczami wyobraźni widział roześmianą twarz swojej żony, w jej oczach  dumę ... nareszcie mogła być z niego dumna. Był  szczęśliwy jej szczęściem dużo dałbym za tę chwilę ... jego oczy rozbłysły na chwilę, to była chwila prawdziwego szczęścia ...
Prace magiczne Rytuału przyciągania pieniędzy i dóbr materialnych trwały siedem dni, mężczyzna był bardzo zaangażowany i starannie wykonywał wszystkie wskazówki, a wiara w spełnienie jego intencji wzrastała z dnia na dzień. Około trzy miesiące później pojawił się odmieniony rozpromieniony radosny ... szczęśliwy, jego pierwsze słowa brzmiały ... zdarzył się cud! Tym nadzwyczajnym zdarzeniem było pojawienie się srebrnego samochodu, dokładnie takiego o jakim marzył ... podarunek od dalekiego krewnego. Utrzymywali ze sobą jedynie sporadyczny kontakt, krewny mieszkał na drugim końcu kraju,  wiek i zmiana trybu życia zachęciła go do pozbycia się prawie nowego samochodu lecz zamiast sprzedawać zapragnął uszczęśliwić drugiego człowieka. Srebrny samochód stał się w tej rodzinie znakiem nieograniczonych możliwości Sił Nadprzyrodzonych i potwierdzeniem, że to miłość jest najważniejsza ...
Tak oto marzenie się spełniło i okazało się, że nie wzrost sprzedaży lecz miłość otwiera wrota do szczęścia ...

Poznaj też magię miłości czyli historię z życia wziętą : http://magia-wrozka.blogspot.com/2014/10/jak-dbac-o-swoje-szczescie-rytuay-na.html

Jeśli w tym momencie zapada decyzja o wykonaniu rytuału miłosnego na powrót, przywołanie czy odnowienie miłości jest to ważna i jednocześnie szczęśliwa chwila, która zmieni rzeczywistość wprowadzając  nową wartość.  Wartość ta mówi o uruchomieniu potężnych sił, dzięki którym staniesz się szczęśliwym spełnionym człowiekiem, ale także nakazuje dyscyplinę i odpowiedzialność za własne myśli, słowa i czyny. Jeśli  pragniesz zmiany, zacznij już dziś, jeśli uważasz, że możesz to zrobić pisz na mojego e-maila i zaproś magię do swojego życia.
Zapraszam
Wróżka Irmina May

 e-mail: wrozka[prefiks]irminamay.pl

strona internetowa: www.irminamay.pl

Popularne posty z tego bloga

Wróżby i ezoteryczne wskazówki za darmo

Jak dbać o swoje szczęście. Rytuały na powrót miłości – prawdziwa historia.

Darmowe wróżby ...