Jaki rytuał … Plan magii ochronnej, przyciągania i pomnażania na PaździernikWkroczyliśmy w jesień z gotowym już planem na prace magiczne, których zadaniem jest doprowadzenie do spełnienia Twoich pragnień, oczekiwań odmiany życia w sferze materialnej,  niematerialnej oraz powrotu miłości.
Rozpoczniemy magią wzmacniania skupiając się w szczególności na rytuałach zwiększających szczęście, płodność oraz magii przyciągania  z rytuałami przywołania miłości i spełniania życzeń na czele. Kolejne dni  poświęcimy na magię umacniania i kształtowania w rytuałach ochrony, rytuałach  miłości i harmonii wewnętrznej. Bardzo ważne miejsce w naszym jesiennym, magicznym terminarzu zajmuje magia  oczyszczania, dlatego poświęcimy swój cenny czas na rytuały oddalania niepowodzenia, oddalania braku energii, niepowodzenia i rytuały odczyniające złe uroki i zaklęcia.
Wykonamy także Rytuał Lunarny, który jest jednym z silniejszych i skuteczniejszych działań magicznych, wręcz idealny w  sytuacjach złożonych i trudnych.
Każda życiowa sytuacja jest inna, bowiem jesteśmy jako istoty ludzkie niepowtarzalni i wyjątkowi. Idziemy swoją ścieżką życia podejmując każdego dnia wiele decyzji, a każda z nich powoduje ciąg dalszy … Zdarzają się chwile, gdy zamykasz oczy i pragniesz … cofnąć czas, cofnąć jedno słowo, jeden gest, jedną decyzję … Co można zmienić, na co można wpłynąć? Jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że szukasz rozwiązania swojego problemu i zastanawiasz się od czego zacząć? Każdy problem opracowuję  indywidualnie w odniesieniu do konkretnej sytuacji, tylko od Ciebie zależy, czy  jesteś gotowy do działania i zaproszenia sił wszechświata do swojego życia. Ja mogę tylko pomóc mój dar, moja siła i energia może pomóc, jednak decyzja należy do Ciebie. To Ty decydujesz i Twoja pełna zgoda na zmiany pomoże poprzez oczyszczenie odzyskać wewnętrzną równowagę … sens … szczęście … miłość …
Rytuały usuwania blokad energetycznych, przywracania harmonii wewnętrznej i odzyskania miłości wykonuję w sesjach trzydniowych, siedmiodniowych lub 28-dniowych w zależności od stopnia trudności konkretnej indywidualnej sytuacji. Rezerwacje terminu, zamówienie rytuału czy pytania możesz wysłać na mój adres e-mailowy za pośrednictwem formularza

Magiczny Rytuał pomoże otworzyć wrota do SZCZĘŚCIA … POWODZENIA … MIŁOŚCI, lecz tylko  Ty  możesz nacisnąć klamkę …..
Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc dobrej energii, przesyłam jej promień …
Sprawdź czy termin Rytuału dla Ciebie jest dostępny. Wyślij zapytanie korzystając z formularza, który znajdziesz  TUTAJ

Zapraszam
wróżka Irmina May
kontakt e-mail: wrozka[małpka]irminamay.pl

strona: http://www.irminamay.pl/

Popularne posty z tego bloga

Wróżby i ezoteryczne wskazówki za darmo

Jak dbać o swoje szczęście. Rytuały na powrót miłości – prawdziwa historia.

Darmowe wróżby ...