Magiczna Praktyka. Rytuał na powrót ukochanej osoby czy spętanie dusz?

Skuteczny Rytuał
W swojej codziennej praktyce otrzymuję listy, w których często powtarza się pytanie, co będzie skuteczniejsze rytuał na odzyskanie miłości czy spętanie dusz?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, a to z tej prostej przyczyny, że każda sytuacja jest inna i tak należy ją rozpatrywać, analizując właśnie ten jeden konkretny przypadek – Twój problem i Twoją intencję. Przed podjęciem decyzji o zaproszeniu magii do swojego świata warto dobrze się zastanowić, przemyśleć swoje pragnienia, oczekiwania i odpowiedzieć sobie na parę podstawowych, ale zarazem zasadniczych pytań. Magia to wiara, ale także zasady i właśnie dostosowanie się do tych podstawowych zasad to pierwszy krok na drodze do powodzenia prac magicznych, niezależnie od przyjętej metody prowadzenia prac magicznych, bowiem każda ingerencja energetyczna powoduje zmiany.
Co trzeba rozważyć ?
Kiedy zastanawiasz się nad podjęciem decyzji o korzystaniu z magii w pierwszej kolejności warto wziąć pod uwagę i uczciwie rozważyć parę kwestii:
1. Jeśli pragniesz odzyskać miłość, czy Twój wybranek  jest osobą wolną, czy może jest w szczęśliwym związku?
2. Na jakim fundamencie budujesz swoje pragnienie, czy Twoja intencja jest czysta, z jakich pobudek wynika, czym się kierujesz?
3. Jakie emocje Tobą kierują,  czy jesteś pełny wiary w powodzenie, czy też dręczą Cię wątpliwości, lęk i niepewność?
4. Jak wygląda Twoja mowa wewnętrzna, czy potrafisz utrzymać poziom dobrej energii każdego dnia?
5. Czy potrafisz systematycznie i konsekwentnie wykonać wszystkie zalecenia, wskazówki związane z rytuałem?
6. Czy masz porozumienie z magiem, żywisz pełne zaufanie i wiarę w jego umiejętności oraz możliwość pomocy.
To ważne tematy, bowiem każda  wątpliwość, lęk i negatywna myśli odsuwają w czasie osiągnięcie celu lub wręcz go niweczą. Jeśli w tej chwili masz choćby ziarno wątpliwości co do  działania magii i możliwości powodzenia rytuału, to nie należy go wykonywać.
Magia  to  ogromna  siła  zawsze działa, wykona co ma wykonać, ale magii  nie  da się  potem  anulować  jak  nam się  znudzi lub zmieni się koncepcja, warto wziąć to pod uwagę.
Natomiast pełna akceptacja zasad i dostosowanie się do rytmu wszechświata otworzy wrota nieskończonych i nieograniczonych  możliwości na Twojej ścieżce życia i uwolni niebiańską radość dnia.
Podjęta właśnie w tym momencie decyzja o przeprowadzeniu rytuału to z jednej strony szczęśliwa chwila pojawienia się zmian na lepsze, z drugiej strony to nowa wartość w Twoim życiu. Wartość która mówi o uruchomieniu potężnych sił, dzięki którym staniesz się szczęśliwym spełnionym człowiekiem, ale także nakazuje dyscyplinę i odpowiedzialność za swoje myśli, słowa i czyny. Jeśli  pragniesz zmiany, zacznij już dziś, jeśli uważasz, że możesz to zrobić pisz na mojego e-maila i zaproś magię do swojego życia.
Zapraszam
Wróżka Irmina May

e-mail: wrozka[prefiks]irminamay.pl
strona internetowa: www.irminamay.pl

Popularne posty z tego bloga

Wróżby i ezoteryczne wskazówki za darmo

Jak dbać o swoje szczęście. Rytuały na powrót miłości – prawdziwa historia.

Darmowe wróżby ...