Czy warto palić świece intencyjne ? | irminamay.pl

świece intencyjne
Czy warto zajmować się spalaniem świec? Czy paliłeś świece? Oczywiście odpowie każdy, nie raz zapalałem świece, przy różnych okazjach lub bez okazji,  dla przyjemności czy  dobrego nastroju przy stole. Te okazje, przyjemność czy nastrój to właśnie były Twoje intencje .Świadomie czy też zupełnie bezwiednie korzystałeś z podpowiedzi intuicji, by dla zapewnienia dobrego nastroju przy kolacji zapalić świece.

Zapewne już wiesz że zapalając świece zmienia się atmosfera spotkania, staje się bardziej uroczyste, podniosłe, tajemnicze, przyjemne ... energia świec oczyszcza, pobudza, inspiruje, chroni, wzmacnia, wspiera ... dlaczego więc z niej nie korzystać?

Warto praktykować codzienne palenie świec, ta praktyka pomoże znaleźć spokój, rozwiązanie wielu problemów nawet tych najtrudniejszych. To bardzo dobry sposób na oczyszczenie swojego wnętrza i uporządkowanie także świata zewnętrznego.

Od czego zacząć codzienne palenie świecy intencyjnej?

Nie potrzeba ogromu wiedzy specjalistycznej, na początek  wystarczy biała świeca, zapałki i trochę czasu. Paleniu świec intencyjnych przypisanych jest wiele zasad, jednakże tym nie musisz się zajmować w codziennej praktyce, istotna jest konsekwencja.

Palenie białej świecy zapewni ochronę i oczyszczenie z negatywnej energii, oraz inspirację poprzez otwarcie się na przypływ dobra wszechświata. Twoja intencja podczas codziennego spalania świecy powinna być taka sama, aż do jej spełnienia.

Intencja powinna być konkretna, czasem trudno jest ją sprecyzować gdy gonitwa natrętnych myśli podsuwa co i o rusz nowe koncepcje i obrazy. W takiej sytuacji warto zacząć od prostej prośby o inspirację, czyli

"co mogę zrobić, aby poprawić sytuację”

Białą świecę w takiej intencji palimy codziennie przez 7 lub 28 dni.

Zmiany zobaczysz bardzo szybko, już po paru dniach, a efekty przerosną Twoja oczekiwania. Bardzo szybko ta codzienna praktyka sprawi, że nie będziesz miała już problemu ze sprecyzowaniem swoich kolejnych konkretnych intencji.

Pamiętaj, nie ważne jakie masz problemy, co Ciebie gryzie, co doskwiera - każdy problem znajdzie swoje rozwiązanie jeśli tylko dasz wszechświatowi szansę i otworzysz się na przypływ dobra.

Podstawowe wskazówki krok po kroku intencyjnego palenia świecy:

1. biała świeca - przeznaczona wyłącznie do tego celu, można ją oczyścić z nacieków, czy plam przecierając szmatką z płynem dezynfekcyjnym

2. czas - zaplanuj w planie dnia specjalny czas, niech to będzie np. 15 minut, ale codziennie poświęcone tej jednej intencji

3. intencja - zapisz ją na kartce i codziennie odczytuj przy paleniu świecy,

4. bezpieczeństwo - zadbaj o bezpieczne otoczenie w trakcie palenia świecy

 

Życzę fantastycznego spełnienia intencji ...

 

Jeśli w swojej życiowej sytuacji potrzebujesz wsparcia!

Pisz do mnie na e-mail: wrozka@irminamay.pl - spróbuje Ci pomóc!

Aby zamówić palenie świecy dla Twojej intencji opisz swój problem.

Po otrzymaniu opisu i sprecyzowaniu intencji podaję informację, co do dnia i  godziny rozpoczęcia palenia świecy dla Twojej intencji.

Na zakończenie otrzymasz wskazówki od wszechświata.

 

Jeśli moje informacje okazały się pomocne to zapraszam.

Zapraszam

wróżka Irmina May

e-mail : wrozka@irminamay.pl

strona : http://www.irminamay.pl/

 

*** Czytaj także inne wpisy zawierające podstawowe informacje:

jakie świece wybrać

Świece w Magii : https://magia-wrozka.blogspot.com/2014/08/swiece-w-magii-czyli-magia-swiec.html

co mówi płomień

Magia miłości w blasku świec : https://magia-wrozka.blogspot.com/2020/03/magia-miosci-w-blasku-swiec-irminamaypl.html

Popularne posty z tego bloga

Wróżby i ezoteryczne wskazówki za darmo

Jak dbać o swoje szczęście. Rytuały na powrót miłości – prawdziwa historia.

Darmowe wróżby ...