Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Wróżka Irmina May, doradca, jasnowidz i medium, zajmuję się kartami Tarota oraz magią. Wróżby miłosne, wróżby zawodowe, wróżby na finanse to podstawowe dziedziny poznawania i oglądu przyszłości. Prace magiczne w tym rytuały z zakresu magii miłosnej i magii przyciągania dóbr to autorska propozycja, skuteczna i sprawdzona, poparta latami doświadczeń, przemyśleń, osobistego rozwoju i pracy z energią Wszechświata.

sobota, 14 marca 2020

Magia miłości w blasku świec | irminamay.pl

magia miłości
Świece odgrywają dość szczególne znaczenie w naszym życiu - od bardzo prozaicznego, gdy rozświetlają mroki dnia codziennego po bardzo magiczne, gdy ich płomień oświetla nasza miłość. Przeglądamy się w ich blasku, a one wskazują kierunek w którym należy podążać, by odnaleźć szczęście. Świece od wieków wykorzystywane w magicznych rytuałach także i dziś stanowią ich podstawę, są jednym z istotniejszych atrybutów każdego magicznego rytuału.
To one wspomagają stan skupienia i sprawiają, że ta chwila jest ważna i doniosła wysyłając te informacje do wszechświata sprawiają, że nasze szanse na spełnienie intencji wzrastają. Podstawowe informacje na temat świec stosowanych w rytuałach miłosnych:
1. zawsze używamy świecie naturalnych
2. zawsze używamy świecie nowych
3. każdy kolor świecy może zastąpić świeca biała
Rozpoczynając magiczne działania zapalamy świecę, która zwiększy koncentrację i siłę przekazu, więc warto być dobrze przygotowanym.
Pamiętaj, że jeśli Twoje całe ja wypełnia żal, gniew, nieszczęście to taki właśnie sygnał wyślesz do wszechświata.
Zadbaj więc o dobre myśli pełne miłości, aby ta świeca swoim magicznym płomieniem rozświetliła drogę ku Twojemu szczęściu.

Co mówi płomień świecy ?
 
Podstawową zasadą w trakcie prac magicznych jest obserwacja siebie, własnych odczuć, myśli, ale także otoczenia w tym świec.
Świece mówią także do Ciebie, podpowiadają, udzielają wskazówek. Jedynie od Ciebie zależy czy zechcesz to dostrzec, zrozumieć, przyjąć ...
o czym mówi płomień świecy? oto parę przykładów :
  • gdy płomień jest silny, równy - to dla Ciebie znak dobrej energii, mocy która jest przy Tobie i wspiera spełnienie Twojej intencji,
  • gdy płomień jest słaby, - to znak sporych przeciwności, negatywnych energii które są wokół Ciebie, co będzie wymagało większego wysiłku i czasu, aby spełnienie intencji mogło zaistnieć
  • gdy płomień jest skaczący - to znak emocjonalnych bojów które rozgrywają się wewnątrz i na zewnątrz, co będzie wymagało konsekwencji i wytrwałości, aby ten emocjonalnych chaos pokonać i osiągnąć spełnienie ...

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z jej nadejściem pojawia się naturalna potrzeba zmiany, odbudowy i regeneracji po trudach okresu zimowego. Czasem szukając inspiracji wystarczy jedno słowo, taka mała wskazówka, która otworzy oczy i umysł na nowe możliwości.
Jeśli natomiast Twój problem jest bardziej skomplikowany i potrzebujesz indywidualnej porady, energetycznego wsparcia pisz na mój adres e-mailowy.

Zapraszam
wróżka Irmina May
e-mail : wrozka@irminamay.pl
strona: http://www.irminamay.pl/

czytaj też o magii świec :