Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Wróżka Irmina May, doradca, jasnowidz i medium, zajmuję się kartami Tarota oraz magią. Wróżby miłosne, wróżby zawodowe, wróżby na finanse to podstawowe dziedziny poznawania i oglądu przyszłości. Prace magiczne w tym rytuały z zakresu magii miłosnej i magii przyciągania dóbr to autorska propozycja, skuteczna i sprawdzona, poparta latami doświadczeń, przemyśleń, osobistego rozwoju i pracy z energią Wszechświata.

poniedziałek, 30 grudnia 2019

Magiczne last minute na Dobry Rok 2020 | irminamay.pl

Przepowiednia na Nowy Rok

Noc łącząca stary rok z nowym jest magiczna – zadbaj o swoją miłość, finanse i szczęście!
Ostatnia noc w roku to wieczór szczególny, wręcz mistyczny. Jego wpływ na to, jak będzie wyglądało kolejnych 12 miesięcy jest ogromny.
Stary Rok odchodzi i zabiera ze sobą swoje smutki, natomiast każdy spragniony szczęścia, wchodząc w Nowy Rok, może zapewnić sobie pomyślność, powodzenie i lepsze nadchodzące dni wykonując drobne czynności.
Oto znalezione w internecie przykłady noworocznych czynności z naszej bogatej tradycji czyli takie magiczne last minute na dobry rok :
MIŁOŚĆ
Szukając swojej miłości, warto pamiętać o tym, by 31 grudnia szczególnie zadbać o swój wygląd:
1. założyć najlepszy strój;
2. zadbać o staranny makijaż i fryzurę;
2. założyć nową bieliznę (najlepiej z metką). Jeśli na myśli jest tylko jedna osoba, należy wyszyć na skrawku materiału pierwszą literę jej imienia.
FINANSE
Fortuna będzie sprzyjała w Nowym Roku, gdy 31 grudnia czyli ostatniego dnia roku zadbamy aby:
1. do portfela włożyć łuskę z wigilijnego karpia;
2. uregulować wszystkie długi, zaległości i zobowiązania;
3. od nikogo nie pożyczać pieniędzy, bo przez cały nadchodzący rok będziemy tonąć w długach;
4. tego dnia włożyć do majtek banknot, dzięki temu przez cały rok będziemy „siedzieć” na pieniądzach;
POMYŚLNOŚĆ
Szczęście i pomyślność będzie towarzyszyło w nadchodzącym roku gdy:
1. przed przyjściem Nowego Roku cały dom zostanie wysprzątany, odkurzony, a wszystkie śmieci wyniesione tylnym wyjściem (jeśli takie posiadamy oczywiście).
Dzięki temu pozbędziemy się zastałej energii z zeszłego roku i zrobimy miejsce na nowe okazje oraz pozytywne wydarzenia.
W pierwszy dzień roku natomiast sprzątać nie należy, bowiem możemy wypłoszyć noworoczną pomyślność zanim osiądzie u nas na stałe.
Wszelkie sprzątanie i odkurzanie powinno się zakończyć jak najwcześniej 31 grudnia, by uniknąć niebezpieczeństwa, że szczęście zostanie z domu wymiecione.
2. w Sylwestra i dzień po nim nie wolno robić prania, żeby nikt z naszej rodziny nie został „zmyty”.
3. o północy należy otworzyć wszystkie drzwi i okna, żeby Stary Rok opuścił nasze domostwo, a Nowy Rok do niego wszedł. Dla pewności, należy 1 stycznia nakręcić wszystkie domowe zegary, jeśli są w nich baterie, wymienić je na nowe.
4. aby pozbyć się dotychczasowych problemów i nie wchodzić z nimi w Nowy Rok, spisać je  przed Sylwestrem na czerwonych karteczkach. Kartki spalić tuż przed północą. “Świeży” ogień noworocznego płomienia unicestwi raz na zawsze nasze problemy, niemiłe wspomnienia i uwolni nas od przykrości.
5. w pierwszy dzień Nowego Roku należy wcześnie wstać. Jeśli pozwolimy sobie na poranne lenistwo, to cały rok będzie nas ono prześladowało.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
życzy
wróżka IRMINA MAY

Na dobry początek Przepowiednia na Nowy Rok z widzeniem tylko dla Ciebie.
Zapraszam po szczegóły na stronę

Kontakt :