Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Wróżka Irmina May, doradca, jasnowidz i medium, zajmuję się kartami Tarota oraz magią. Wróżby miłosne, wróżby zawodowe, wróżby na finanse to podstawowe dziedziny poznawania i oglądu przyszłości. Prace magiczne w tym rytuały z zakresu magii miłosnej i magii przyciągania dóbr to autorska propozycja, skuteczna i sprawdzona, poparta latami doświadczeń, przemyśleń, osobistego rozwoju i pracy z energią Wszechświata.

wtorek, 17 grudnia 2019

Jak przygotować się do Rytuału ostatnich 12 dni roku | irminamay.pl

Przygotowanie Rytuału
Dzień Dobry, parę słów o przygotowaniach do Rytuału ostatnich 12-dni zapewniającego pomyślność, szczęście, miłość, dostatek w Nowym Roku.   
Warto pamiętać, że siła magiczna tych ostatnich dni będzie oddziaływać na nasze życie niezależnie od tego czy skorzystamy z jej wsparcia w naszych planach czy też nie.
Jednakże jeśli można wyeliminować negatywną energię, to dlaczego tego nie zrobić?
Jeśli można zaprosić miłość, szczęście, dostatek i całe dobro wszechświata do swojego życia, to dlaczego tego nie zrobić?
Cóż, odpowiedzi może być wiele, bowiem jesteśmy różni, a ponadto mamy swoje własne ograniczenia i indywidualną gotowość do podejmowania określonych działań.
Często oczekujemy określonych zdarzeń, ale nie jesteśmy gotowi na ich przyjęcie, nie chcemy robić czegokolwiek, bo łatwiej jest doszukiwać się utrudnień i przeszkód, które są wyjaśnieniem naszego nieszczęścia, albo raczej naszym alibi.
Zapraszam więc do podjęcia działania, zamiast narzekania.
Rytuał 12 ostatnich dni w swojej konstrukcji opiera się na bardzo prostych działaniach, które każdy przy odrobinie dobrej woli może wykonać.
Jest zupełnie bezpieczny, wykorzystuje naturalną siłę magiczną ostatnich dni grudnia.
Z reguły rozpoczynając magiczne prace rytuału skupiamy się na dodatkach takich jak świece czy kadzidła, które oczywiście są ważne jednakże równie ważne jeśli nie ważniejsze jest przygotowanie otoczenia i siebie do magicznych czynności.
Prostota tych czynności sprawia, że bardzo często są bagatelizowane, bowiem sprzątanie jest takie prozaiczne :) nie ma w tym nic magicznego. Otóż nic bardziej błędnego! Nasz zewnętrzny świat powinien współgrać ze światem wewnętrznym.
Nasze sprzątanie dotyczy tak samo otoczenia jak i naszego wnętrza, myśli, emocji ...
Wyrzucenie starych wyszczerbionych sprzętów i pozbycie się urazy, żalu, pretensji to jedność. Pozbywamy się starego brudu, który zanieczyszcza nasz świat, psuje nam piękne widoki.
Pozbycie się tego zbędne  balastu oczyści naszą przestrzeń i sprawi, że poczujemy się lekko ... czyste serce jasny umysł będzie gotowy do nowych wyzwań, bo znajdzie dla siebie wolną energię, wolną przestrzeń i siłę do działania ...
Porządki i oczyszczanie osobistej przestrzeni należałoby zakończyć 19 grudnia tak, aby już następnego dnia rozpocząć pracę nad projektowaniem szczęścia w nowym roku.

Przygotowanie krok po kroku:

- oczyszczenie własnego wnętrza wykonaj najpóźniej 19 grudnia : napisz list do siebie, lub osoby w stosunku do której żywisz żal, złość, urazę, pretensję ... 
Przelej na papier wszystkie złe emocje, a na koniec wybacz sobie i innym po czym spal ten list w płomieniach białej świecy;
- oczyszczenie otoczenia, porządki również powinny zakończyć się najpóźniej 19 grudnia,  aby stare brudy  i wszystkie trudne, przykre sprawy już nie szkodziły Twojej przyszłości
Dzięki temu pozbędziesz się zastałej energii z całego roku i zrobisz miejsce na nowe okazje oraz pozytywne wydarzenia;
- już teraz, gdy czytasz te słowa, zastanów się czego tak naprawdę pragniesz, w miłości, finansach, pracy i rodzinie.
Następnie spisz swoje pragnienia na złotej kartce ujmując je w 12 punktach, będzie to Twoja magiczna złota lista dwunastu pragnień;

Termin Rytuału 12 dni : od 20 do 31 grudnia
Materiały: biała świeca, złota kartka, notes

w kolejnym wpisie przeczytasz : o wykonaniu Rytuału 12-dni ...

Zapraszam
wróżka Irmina May
Kontakt