Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Wróżka Irmina May, doradca, jasnowidz i medium, zajmuję się kartami Tarota oraz magią. Wróżby miłosne, wróżby zawodowe, wróżby na finanse to podstawowe dziedziny poznawania i oglądu przyszłości. Prace magiczne w tym rytuały z zakresu magii miłosnej i magii przyciągania dóbr to autorska propozycja, skuteczna i sprawdzona, poparta latami doświadczeń, przemyśleń, osobistego rozwoju i pracy z energią Wszechświata.

niedziela, 12 maja 2019

Rytuał miłosny. Poradnik: rytuały miłosne w praktyce czyli zaczaruj miłość.

Magia miłosna - czary na miłość
Czy on jest mężczyzną twojego życia? Czy jesteś dla niego idealną kobietą?
Tak!! nikt i nic nie powstrzyma Cię, aby walczyć o własne szczęście?
Wróżka Irmina May proponuje poradnik, który krok po kroku wyjaśni wykorzystanie białej magii w przyciąganiu miłości i rozwiązywaniu miłosnych dylematów.  Magia nas otacza, obcujemy z nią na co dzień i jeśli tylko otworzysz drzwi do swojego serca zdziała cuda także w Twoim życiu i nie ma znaczenia ile masz lat, gdzie mieszkasz i kim jesteś, jeśli tego zapragniesz miłość zagości także w Twoim życiu na stałe. W wyniku prac magicznych związanych z rytuałem miłosnym, aktywizujemy energię miłości, która będzie miała dobroczynny wpływ także na wszystkie sfery Twojego życia. Czy jesteś  gotowy na cuda w swoim życiu?
Jeśli jest Twoim pragnieniem, aby  szczęście, radość i miłość na stałe zagościło w Twoim życiu to nic nie powstrzyma Cię, aby o swoje szczęście zawalczyć.
Mogę pomóc, ale nie mogę tego uczynić wbrew Tobie. Pomogłam już w wielu sytuacjach życiowych  jednakże, warunkiem skuteczności mojej pomocy jest jej głębokie pragnienie i niezachwiana pewność w powodzenie podjętych prac magicznych, z Twojej strony. Razem rozpoczniemy kolejny etap przygotowania się do przeprowadzenia prac magicznych. Zajmiemy się określeniem intencji, która leży u podłoża  rytuału miłosnego, bowiem zawsze dostajemy to czego pragniemy w najodpowiedniejszym czasie i miejscu. Inna sprawa czy potrafimy to przyjąć i zaakceptować. Twoja intencja zawiera się w najskrytszym pragnieniu, które pomogę Ci wydobyć i nazwać.
Czego w tej chwili brakuje Ci najbardziej? Co Cię uszczęśliwi? Chcesz odzyskać partnera, jego miłość? Czy chcesz by wrócił  i kochał szalenie? A może chcesz, żeby znowu się Tobą zainteresował i odwzajemnił Twoje uczucia? Cokolwiek to jest warto o to walczyć, warto walczyć o swoje szczęście.   
 Pragnę:
  •     przywołania miłości
  •     odzyskania miłości
  •     powrotu ukochanej osoby
  •     uzdrowienia związku,
  •     zakończenia romansu partnera
  •     uwolnienia od osób zagrażających związkowi
  •     uwolnienia od niechcianej znajomości
  •     odzyskania spokoju i równowagi
  •     wzmocnienia wiary w siebie i w nas
 Decyzja o przeprowadzeniu rytuału to z jednej strony szczęśliwa chwila pojawienia się zmiany na lepsze, z drugiej strony to nowa wartość w Twoim życiu. Wartość która mówi o uruchomieniu potężnych sił, dzięki którym staniesz się szczęśliwym spełnionym człowiekiem, ale także nakazuje dyscyplinę i odpowiedzialność za swoje myśli, słowa i czyny. Jeśli  pragniesz zmiany, zacznij już dziś, jeśli uważasz, że możesz to zrobić pisz na mojego e-maila i zaproś magię do swojego życia.

Wiele dróg prowadzi ku miłości propozycja autorska jasnowidza i medium Irminy May to sprawdzony już sposób wykorzystania magicznej wiedzy do odnalezienia szczęścia w miłości.

Zapraszam do mojego niezwykłego świata wróżb i magii ...

Pamiętaj, możliwe jest to w co uwierzysz ... Wszechświat wspiera każdą myśl w którą zechcesz uwierzyć !!!

Jeśli i pragniesz zamówić wróżbę i rytuał miłosny proszę o kontakt na e-mail: wrozka@irminamay.pl
Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na mojej stronie: http://www.irminamay.pl
Zapraszam
Wróżka Irmina May

KONTAKT
E-mail: wrozka@irminamay.pl
strona: http://www.irminamay.pl/