Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Wróżka Irmina May, doradca, jasnowidz i medium, zajmuję się kartami Tarota oraz magią. Wróżby miłosne, wróżby zawodowe, wróżby na finanse to podstawowe dziedziny poznawania i oglądu przyszłości. Prace magiczne w tym rytuały z zakresu magii miłosnej i magii przyciągania dóbr to autorska propozycja, skuteczna i sprawdzona, poparta latami doświadczeń, przemyśleń, osobistego rozwoju i pracy z energią Wszechświata.

niedziela, 3 maja 2015

Skuteczny rytuał magiczny - Zasady

Zasady Skutecznego Rytuału
Miłość, Pieniądze, Praca, Zdrowie każdy z nas pragnie miłości, bezpieczeństwa finansowego i tej cudownej harmonii, która pozwala cieszyć się i oddychać pełną piersią. Toteż nie może dziwić głębokie pragnienie osiągnięcia takiego stanu i co za tym idzie poszukiwanie środków, które pomogą to osiągnąć.
Magia i magiczne rytuały z pewnością pomogą spełnić każde marzenie, jednakże oczekując działania Magii i rytuałów magicznych, warto mieć na uwadze, że oczekujemy naprawy tego co było utrwalane przez dni, tygodnie, miesiące i lata. Toteż potrzeba pełnej akceptacji i zrozumienia dla rytmu naprawczego jaki podejmą Siły Nadprzyrodzone, a co za tym idzie konieczne jest przestrzeganie podstawowych zasad.

ZASADY SKUTECZNEGO RYTUAŁU
1. Wstęp czyli przygotowanie do wykonania Rytuału w tym przygotowanie osoby i otoczenia
2. Atrybuty niezbędne do przeprowadzenie rytuału
3. Obserwacja
Warto pamiętać o tych trzech podstawowych zasadach, bowiem aby zaklęcie działało, trzeba dać coś z siebie, nawet jeśli ktoś inny odprawi za nas samo zaklęcie.

Przykłady z życia wzięte:

Jeśli  pragniesz zmiany, zacznij już dziś, jeśli uważasz, że możesz to zrobić pisz na mojego e-maila i zaproś magię do swojego życia.
Zapraszam
Wróżka Irmina May
 e-mail: wrozka[prefiks]irminamay.pl

strona internetowa: www.irminamay.pl