Darmowe wróżby ...

Wróżby Tarota
Wróżby za free czyli wróżby bez opłat. Mogłoby się wydawać, że za darmo, bezpłatnie, ale to tylko hasła reklamowe, które mają za zadanie zwrócić uwagę i tak należy je traktować. W życiu nie ma nic za darmo, za wszystko się płaci, bowiem  podstawowym prawem wszechświata jest wymiana czyli swobodny przepływ energii. Jeśli oczekujesz, że świat będzie dostarczał Ci wszystkiego, bo to Ci się należy, to taka jest Twoja postawa i masz do niej prawo. Ale właśnie ta postawa tworzy Twoje środowisko energetyczne zdominowane przez blokady. Energia Wszechświata płynie i kiedy napotyka zamknięte drzwi zmienia kierunek. W braniu i dawaniu musi być zachowana równowaga, co dajesz to dostajesz. Zamykając się na na dawanie, szukasz okazji darmowych, złorzecząc wszystkim wokół, którzy mają inne oczekiwania, poglądy i tym toksycznym śmietnikiem
wypełniasz swój świat, który z dnia na dzień zamyka się na życiodajną energię , zanim się spostrzeżesz zaciemnia się atmosfera wokół ciebie, gęstnieje i znika dobro …
Zamykając się na dawanie, mówisz, przecież mnie nie stać, i z każdym dniem masz coraz mniej, a nawet tę resztkę  tracisz,  nieszczęścia Cię dopadają….
Jest to bardzo szeroki temat i na tyle ważny, że wrócę do niego wkrótce, bowiem bardzo często napotykam takie właśnie postawy zamknięte.
Dzisiaj tylko sygnalizuję ogrom problemu, jeśli pragniesz podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat zachęcam do komentowania na blogu, jeśli wolisz kontakt na e-maila skorzystaj z formularza. W miarę moich możliwości będę odpowiadała na wątpliwości w kolejnych wpisach na bogu, oczywiście bez publikacji danych osobowych.
Wracając do tematu, należy pamiętać, że wymiana istniała zawsze. Nasi przodkowie doskonale znali i stosowali zasady wszechświata i rozwój cywilizacji technologicznej tego nie zmienił. Kiedy przeglądam internet i czytam treść, którą przecież ktoś napisał , opracował graficznie, zredagował czyli ktoś poświęcił swój czas i energię, aby
dostarczyć  informację, dziękuję za tę chwilę pełną wrażeń. W dalekiej przeszłości można było swoją wdzięczność wyrazić ofiarowując jajka, mięso, żywy inwentarz , precjoza czy złote monety. Forma wymiany i wyrazu wdzięczności zmienia się w czasoprzestrzeni, jajka  zastąpiły „lajki”, sms-y, komentarze, oceny czy wpisy na portalach społecznościowych itp.  Możliwości wyrażenia swojej wdzięczności i wymiany energii jest wiele i nie są to jedynie datki finansowe, jak to niektórym się wydaje. Należy zachować równowagę, aby bilans miedzy tym co bierzesz, a tym co dajesz był zrównoważony. Wówczas Twoja postawa jest otwarta na na dobro wszechświata, które będzie do ciebie płynąć z każdej niemal strony. Jeśli więc czytasz treść, która Cie inspiruje – PODZIĘKUJ!
Nie myśl, a to za darmo, bo w internecie wszystko jest za darmo, pamiętaj takie myślenie szkodzi przede wszystkim TOBIE. To Twoja postawa może przyciągnąć biedę lub obfitość i warto o tym pamiętać, bo każda Twoja myśl jest energią i jej materialny obraz spotkasz już wkrótce.
Dobrych wdzięcznych myśli życzę każdemu, kto czyta te słowa. Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam do skorzystania z propozycji  i wskazówek ezoterycznych, które przygotowałam na mojej stronie.

więcej o darmowych wróżbach przeczytasz Tutaj
wróżka Irmina May 
kontakt z wróżką Irminą May :
http://www.irminamay.pl/kontakt.php

Popularne posty z tego bloga

Wróżby i ezoteryczne wskazówki za darmo

Jak dbać o swoje szczęście. Rytuały na powrót miłości – prawdziwa historia.