Czy wrócimy do siebie?

Wróżba ... Czy wrócimy do siebie ?
Pytanie ... czy wrócimy do siebie? ... jest jednym z częściej zadawanych w mojej wróżbiarskiej praktyce. Pewnie trudno byłoby znaleźć osobę, która nie zadała tego pytania chociaż raz w życiu! Jak wiele dramatu, rozpaczy i nadziei niosą ze sobą te słowa wie tylko ten kto zmagał się z tym życiowym dylematem. Z pomocą kart Tarota rozpatruję niemal codziennie tę kwestię, spoglądam na konkretne sytuacje rozpatrując obecną sytuację między dwojgiem ludzi widzę jaką przyjmują postawę wobec problemu, co zamierzają i jakie są szanse na odnowienie relacji uczuciowej.
Czy wrócimy do siebie ... czasem tak trudno pogodzić się z rozstaniem, lęk przed nowym zmusza do ciągłego spoglądania wstecz, strach przed samotnością, nową znajomością prowokuje do ucieczki w bezpieczny świat minionego związku nawet jeśli wcześniej nie dawał on szczęścia.
Czy wrócimy do siebie ... zadajemy sobie to pytanie, bo dopiero w obliczu rozstania zaczynamy doceniać to,  co tak naprawdę straciliśmy, dostrzegamy wartość uczucia, które odrzuciliśmy i teraz z oddali wygląda zupełnie inaczej, a jego blask rozświetla każde wspomnienie ...
Czy wrócimy do siebie ... jeśli także zadajesz sobie to pytanie to skorzystaj z rady Tarota i nie trać swojej energii na tworzenie negatywnych scenariuszy, rozdrapywanie ran czy pielęgnowanie niepewności. Miłość rozkwitnie na gruncie dobrej energii i właśnie o takie środowisko warto czym prędzej zadbać wszak to Twój osobisty Ogród Miłości, a Ty jesteś jego Głównym Ogrodnikiem, więc nie czekaj ... działaj ... Poznaj  przyszłość swojego związku poprzez wróżbę Tarota i nadaj blask każdej chwili ...
Jak zamówić Wróżbę .

1. Dane potrzebne do wróżby: Twoje imię i data urodzenia, a także dane  partnera (imię i data urodzenia), dodatkowo możesz dołączyć zdjęcie.

2. Zakres wróżby : Na podstawie  kart Tarota i przekazu jasnowidzenia z daty urodzenia i zdjęcia (jeśli zostaną przesłane) przygotuję wróżbę  omawiającą Twój problem. Wróżba pokaże prognozę ogólną  w sferze interesujących rozstrzygnięć,  zawierającą się w odpowiedzi na pytania (maksymalnie do dwóch pytań).

3. Sposób przesłania: Opracowaną wróżbę z  przekazem jasnowidzenia przesyłam w pliku PDF prosto na Twój adres e-mail w terminie do 7 dni.

4. Wymiana: Propozycja wymiany za energię i czas poświęcony na przygotowanie wróżby to datek wysokości 80zł.
 
5. Adres e-mail : W celu zamówienia wróżby korespondencję , proszę wysyłać na mój adres e-mailowy korzystając z formularza na blogu lub na stronie http://www.irminamay.pl/wrozbymilosne.php

Pragnę przypomnieć przy tej okazji, że wróżby i prace magiczne wykonuję wyłącznie na rzecz osób pełnoletnich.

Zapraszam
Wróżka Irmina May


 e-mail: wrozka[prefiks]irminamay.pl

strona internetowa: www.irminamay.pl

Popularne posty z tego bloga

Wróżby i ezoteryczne wskazówki za darmo

Jak dbać o swoje szczęście. Rytuały na powrót miłości – prawdziwa historia.

Darmowe wróżby ...