Wasze Listy i Opinie

O mnie

Moje zdjęcie
Wróżka Irmina May, doradca, jasnowidz i medium, zajmuję się kartami Tarota oraz magią. Wróżby miłosne, wróżby zawodowe, wróżby na finanse to podstawowe dziedziny poznawania i oglądu przyszłości. Prace magiczne w tym rytuały z zakresu magii miłosnej i magii przyciągania dóbr to autorska propozycja, skuteczna i sprawdzona, poparta latami doświadczeń, przemyśleń, osobistego rozwoju i pracy z energią Wszechświata.

czwartek, 28 listopada 2013

Magiczna Moc ostatnich dni roku.
Często szukamy rozwiązań skomplikowanych, nawet gdy sytuacja tego nie wymaga. Czasem  można zapobiec spiętrzeniu problemów, stresów i frustracji paroma drobnymi gestami lub zwykłymi ludzkimi odruchami życzliwości. Jedno dobre słowo, dobra myśl może odwrócić kartę ….

Ostatnie dwanaście dni grudnia są  magiczne! Zadbaj o swoją miłość, finanse i szczęście! 


Kiedy rozstajemy się z jednym, już widać nowy nadchodzący, warto się do niego przygotować, polecam magiczne rytuały na ostatnie dni roku czyli czary i zaklęcia na miłość - pomyślność – szczęście. Są to bezpieczne działania, a ich efekty zaobserwujesz już wkrótce w swoim życiu.

Ostatnie dni roku są szczególne, wręcz mistyczne. Ich wpływ na to, jak będzie wyglądało kolejnych 12 miesięcy jest ogromny.

Stary Rok odchodzi i zabiera ze sobą swoje smutki, natomiast  każdy spragniony szczęścia, wchodząc w Nowy Rok, może zapewnić sobie pomyślność, powodzenie i lepsze nadchodzące dni projektując energię miłości, obfitości i pomyślności na ostatnie dwanaście dni grudnia.
MIŁOŚĆ
FINANSE
POMYŚLNOŚĆ
Nie wystarczy tylko marzyć, potrzeba trochę wysiłku, zaangażowania i wiary w powodzenie swoich działań. Jeśli pragniesz zmiany zacznij już teraz.
Wyjaśniam krok po kroku jak zapewnić sobie w Nowym Roku dobrą energię dla miłości, harmonii, finansów:


Rytuał  12 dni przy wykorzystaniu ich siły magicznej


Termin : od 20 do 31 grudnia
Materiały: biała świeca, złota kartka, notes


Przygotowanie:

- 19 grudnia napisz list do siebie, lub osoby w stosunku do której żywisz urazę. Wszystkie swoje żale i pretensje, przelej na karty listu, na koniec wybacz sobie i innym po czym spal ten list w płomieniach białej świecy;
- 19 grudnia zakończ porządki i wszystkie trudne, przykre sprawy. Dzięki temu pozbędziesz się zastałej energii z całego roku i zrobisz miejsce na nowe okazje oraz pozytywne wydarzenia;
- już teraz, gdy czytasz te słowa, zastanów się czego tak naprawdę pragniesz, w miłości, finansach, pracy i rodzinie. Następnie spisz swoje pragnienia na złotej kartce ujmując je w 12 punktach, będzie to Twoja magiczna złota lista dwunastu pragnień;


Wykonanie:

 • Począwszy od 20 grudnia, każdy dzień swoją energią będzie odpowiadał  jednemu miesiącowi roku następnego;
 • Zadbaj więc o dobrą energię dnia 20 grudnia,  bo jego energia powróci do Ciebie w styczniu. Jaki będzie dzień 21 grudnia taka energia spotka Cię w lutym … itd.
 • W specjalnym tylko do tego celu przeznaczonym notesie zapisuj wydarzenia każdego dnia, swoje emocje, zdarzenia, spotkania, przyjemne chwile. Pamiętaj, że dzień wypełniony złością, kłótniami, złymi myślami powróci do Ciebie niczym fala tsunami z siłą zwielokrotnioną siedmiokrotnie w postaci złej energii – straty, nieszczęścia, zdrady, plotek, oszustwa, kradzieży. Jeżeli chcesz zapewnić sobie przypływ entuzjazmu, dobra i szczęścia to już dziś zaprojektuj swoje jutro.
 • Codziennie począwszy od 20 grudnia, zaczynaj każdy kolejny dzień od uśmiechu do swojego wnętrza, uśmiech na dzień dobry;
 • Nie osądzaj nikogo i niczego. Spróbuj chociaż kilka godzin dziennie nie osądzać, nie wydawać wyroków, nie krytykować.
 • Każdego dnia postaraj się dać coś każdemu, kogo spotykasz w danym dniu, wystarczy uśmiech, dobre słowo, komplement...
 • Każdemu kogo spotykasz życz radości i szczęścia.
 • Z wdzięcznością przyjmuj wszystko, co dostajesz od innych
 • Każdego poranka poświęć choćby parę minut na przeczytanie jednego punktu ze swojej złotej listy pragnień. Czyli 20 grudnia rano odczytasz punkt pierwszy i w miarę swoich możliwości w każdej wolnej chwili, przez cały dzień możesz rozmyślać nad tym punktem. Ponownie odczytasz ten punkt przed zaśnięciem. Nad punktem drugim ze swoje złotej listy pragnień będziesz rozmyślać 21 grudnia itd.
 • Dbaj, o to,  aby mowa Twoich  myśli używała określeń tylko pozytywnych i w czasie teraźniejszym. Czyli, zamiast powtarzać nie chcę chorować – należy rozmyślać w kategoriach jestem zdrowy, a zamiast wypowiadać pragnienie,  żona mnie nie będzie mnie zdradzała – bardzo się kochamy i szanujemy, z każdym dniem nasze uczucie jest silniejsze …

Stosując się do tych Magicznych wskazówek  zapewnisz sobie szczęście i pomyślność w nadchodzącym roku.


Pytania i Odpowiedzi:

Jaki przyjąć kierunek? na co zwrócić szczególną uwagę?

Jak sprawić, aby energia ostatnich 12 dni tego roku pracowała na rzecz spełnienia Twoich
- miłosnych marzeń,

- finansowych pragnień

- zawodowych oczekiwań

w Nowym Roku.

Wskazówek do poznania i zaczarowania przyszłości dostarczy wróżba Tarota

 Jak skorzystać ze wskazówek Tarota i Wróżby prosto na adres e-mail:
W celu zamówienia wróżby korespondencję można wysyłać na adres poczty e-mail Irminy May korzystając z formularza.
W treści e-maila proszę o wpisanie:

 • wskazówka Tarota na nadchodzący Nowy Rok
 • postawienie  pytania lub przedstawienie w kilku zdaniach swojego problemu.
 • podanie swojego imienia i daty urodzenia.
 • w przypadku wróżby miłosnej proszę o podanie również danych partnera (imienia i daty urodzenia) 


  Wszystkiego dobrego.
  wróżka Irmina May
   e-mail: wrozka[prefiks]irminamay.pl
 •  strona:  www.irminamay.pl