sobota, 15 listopada 2014

... parę słów o wróżbach miłosnych czyli Wieczór Wróżb Andrzejkowych ...

Wieczór Wróżb Andrzejkowych
Wieczór Andrzejkowych Wróżb  wpisał się na stałe w kalendarz naszych wirtualnych spotkań. Także i w tym roku w Andrzejkowy Wieczór w nocy z 29 na 30 listopada czyli w wigilię świętego Andrzeja  kontaktuję się  z Mocą Nadprzyrodzoną, która uchyla  wrota  nieznanej przyszłości w przekazach jasnowidzenia i wróżbach z kart Tarota. Ta noc szczególnie sprzyja przepowiedniom miłosnym nadając wróżbie miłosnej nadzwyczajną moc sprawczą.
Jak mówi stare przysłowie "Święty Andrzej wróży szczęście i szybkie zamęście".
Ten wieczór może należeć do Ciebie!
Jesteś samotna, szukasz prawdziwej miłości, szczęścia w swoim życiu? Pragniesz uzdrowić swój związek, relacje międzyludzkie czy zawodowe? Jedyne, co musisz zrobić, to przygotować się jak najszybciej!
Nie pozwól, aby ta okazja Cię ominęła. Następna dopiero za rok!

Jak zamówić Wróżbę na Wieczór Andrzejkowy.

1. Dane potrzebne do wróżby: Twoje imię i data urodzenia, a także dane  partnera (imię i data urodzenia), dodatkowo możesz dołączyć zdjęcie.

2. Zakres wróżby : Na podstawie  kart Tarota i przekazu jasnowidzenia z daty urodzenia i zdjęcia (jeśli zostaną przesłane) przygotuję wróżbę  omawiającą Twój problem.
Wróżba pokaże prognozę ogólną  w sferze interesujących rozstrzygnięć,  zawierającą się w odpowiedzi na pytania (maksymalnie do dwóch pytań).

3. Sposób przesłania: Opracowaną wróżbę z  przekazem jasnowidzenia przesyłam w pliku PDF prosto na Twój adres e-mail w terminie do 7 dni.

4. Wymiana: Propozycja wymiany za energię i czas poświęcony na przygotowanie wróżby to datek wysokości 80zł.
 
5. Adres e-mail : W celu zamówienia Andrzejkowej wróżby korespondencję z dopiskiem „wieczór wróżb Andrzejkowych”, proszę wysyłać na mój adres e-mailowy korzystając z formularza na blogu lub na stronie http://www.irminamay.pl/wrozbymilosne.php

Pragnę przypomnieć przy tej okazji, że wróżby i prace magiczne wykonuję wyłącznie na rzecz osób pełnoletnich.

Zapraszam
Wróżka Irmina May


 e-mail: wrozka[prefiks]irminamay.pl

strona internetowa: www.irminamay.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz