Listy i Opinie


Prezentuję opinie o wróżbach i pracach magicznych wystawione przez moich internetowych klientów. Z cytowanych fragmentów listów zostały usunięte treści osobiste i wszelkie dane osobowe.  

dotyczy Wróżby Miłosnej ... Witam Panią, Piszę po raz kolejny do Pani... tym razem z informacją, że Pani wróżba  dziś się spełniła... Ona pojawiła się dziś i znowu mi zakręciła w głowie... tak naprawdę nie wiem już co mam robić, ale w głowie mam ciągle Pani wróżbę i myślę, że ta znajomość wkrótce może znów się zakończyć z Jej strony ... Mimo wszystko bardzo Pani dziękuję! Co ma być to będzie, ale wiem jedno... jest Pani niesamowita!!! :) dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!"
[24.10.2014] dotyczy rytuału miłosnego .....Witam, Pani Irmino, ... Już dawno chciałam do Pani napisać, ale brakowało mi czasu i nie mogłam się zebrać. Dziś jest jednak właściwy moment i myśli mam poukładane.
Na samym początku chcę jeszcze raz Pani podziękować. Nasze wirtualne spotkanie miało na mnie duży i pozytywny wpływ. Zwróciła mi Pani uwagę na ważny element-poszukiwanie harmonii ze światem zewnętrznym. Przed spotkaniem z Panią działo się w moim życiu dużo dobrych rzeczy, ale ja byłam skoncentrowana za bardzo na sobie. Teraz postrzegam siebie jako element Wszechświata i dużą wagę przywiązuję do harmonii wnętrza ze światem zewnętrznym.
Wszechświat jest mi przychylny. Widzę znaki i wszystko jest na dobrej drodze Jeśli chodzi o pracę-miała Pani rację. Jakiś czas temu pojawiły się w mojej głowie myśli, o które nigdy bym się nie podejrzewała. Myślałam, że wszystko jest doskonale poukładane i nic już się nie zmieni ... I wreszcie najważniejsze-On. Mamy ze sobą kontakt, rozmawiamy. Dziś byliśmy razem na koncercie. Wszystko jest na dobrej drodze. Jeśli o Niego chodzi, myślałam, że po rytuale nastąpi jakiś cud, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dziś już rozumiem Pani słowa-aby stało się coś, musi coś nastąpić, ciąg zdarzeń, czasem bardzo drobnych, które prowadzą do materializacji. Tak właśnie się dzieje w Naszym przypadku. Dwa tygodnie temu rozmawialiśmy po raz pierwszy przez telefon, co dla obojga było dużym przeżyciem, a dzisiaj widzieliśmy się po raz pierwszy od pięciu miesięcy. Wszystko jest na dobrej drodze-stało się tak jak Pani mówiła. Pozdrawiam serdecznie
[21.06.2014]

 


dotyczy Wróżby Miłosnej ... Witam, dziękuję za odpowiedź. Nigdy nie wierzyłam we wróżby tarota, ale to co przeczytałam ... doznałam szoku ... to niesamowite jak dużo potrafi Pani wyczytać z kart i wszystko jest zgodne z rzeczywistością. Rzeczywiście porządkuję swoje życie, jestem po rozwodzie, próbuję ułożyć wszystko na nowo. Czuję, że do szczęścia potrzeba mi tylko nowego partnera i dobrej pracy. Jeszcze raz dziękuję z całego serca.
[6.11.2013]


Dziękuję pani Irmino Jest pani najukochańsza na całym świecie!!!!!!!!!!a co do pani poprzedniej wróżby to wszystko się zgadza mam w pracy kogoś kto wyprowadza mnie z równowagi. I właśnie dostałam propozycję pracy w innej dziedzinie, którą zawsze chciałam, nie wiem jak pani to robi, ale ma pani ogrooooomny dar, dziękuje za wszystko mam nadzieje, że kiedyś się odwdzięczę. Pozdrawiam gorąco, życzę pani również dużo szczęścia i miłości :)
[13.10.2013] 


dotyczy Wróżby Miłosnej ... Witam, Serdecznie pani dziękuję za nadesłaną wróżbę. Kartami Tarota i ezoteryką wogóle interesowałam się kiedyś bardzo a w swoim życiu często miewam przeczucia. Chciałam pani powiedzieć, że to co pani napisała spełniło się w 100%. Kiedy zadałam pytania wszystko było w moim związku w jak najlepszym porządku, jednak mnie jakieś wewnętrzne uczucie mówiło "uciekaj", rozstaliśmy się zupełnie niespodziewanie kilka dni temu, pierwsza kłótnia była ostatnią. Nie mogła pani lepiej trafić z opisem mojego partnera, to typowy materialista nastawiony tylko na robienie kariery o co właśnie się posprzeczaliśmy, co do opisu mojej osoby również bardzo adekwatna. Gratuluję pani daru, bo to jest wielki dar. Pewnie jeszcze kiedyś się do pani zwrócę.  Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam ciepło.
[04.10.2013]

 
dotyczy Rytuału Lunarnego ... Witam cieplutko !Pani Irmino muszę się nieskromnie pochwalić że moja praca nad sobą po maleńku odnosi sukces.
Otóż wstaję wcześniej o 2 godz (dla mnie śpiocha to było nieosiągalne). Dziś mam do pracy jak zwykle na 9 a ja mam już pomyte gary, pościelone łóżka ...wstawione pranie ...oczywiście ja już gotowa do wyjścia i jeszcze odkurzę se :)
 Pani Irmino wróciłam do żywych ....bo to co się ze mną działo przez ostatnich kilka lat ...ech wręcz marazm ,z którego nie mogłam się podnieść .
Powiem Pani że w każdym miejscu widzę pieniądze aż sama się śmieję  np, w torebce w miejscu gdzie nie wkładam nigdy .... na meblach .... w miejscach w których sprzątam ...normalnie są wszędzie ...
 W firmie w końcu jestem szefem! tupnęłam nogą i powiedziałam ja tu rządzę ! i nastał spokój choć była wojna ...
 A teraz najważniejsze jak wspomniałam pracuję nad sobą, mimo ciągłego zabiegania staram się wygospodarować kilka chwil na poczytanie...
 Po raz kolejny dziękuję Pani za każde słowo, za rytuał, za każdą rozmowę i poświęcony mi czas. Może wydaje się Pani że nic z tych rozmów nie wyniosłam ,wręcz przeciwnie ! Potrzebowałam tylko więcej czasu, na to by zrozumieć, by zobaczyć ,by w końcu uwierzyć że jestem genialna ,piękna ,mądra i coś warta:)))
dziękuję !!!!!!!!!! Moja Najdroższa Pani Irmino!! "
[12.03.2013]

dotyczy rytuału miłosnego ... Witam Pani Irmino,  zniknął ten smutek jaki tkwił we mnie chyba już od dzieciństwa, to najbardziej mnie cieszy. Nawet mój przyjaciel z którym widziałam się w piątek zauważył, że śmieją mi się oczy, tego nigdy nie było. Zawsze byłam uśmiechnięta, ale oczy były smutne, teraz jest inaczej. Ja jestem bardzo cierpliwym człowiekiem, nie wątpię, a nawet jestem pewna, że co złe to za mną bo moje życie nie było łatwe, teraz powinnam poznać co to szczęście. Właściwie to szczęście teraz odczuwam, czuję tak bardzo w sercu, że aż czasami boli :) ale tak fajnie boli. Nie wiem jak Pani dziękować, jest Pani cudowną osobą i tyle Pani dla mnie zrobiła. Bardzo, bardzo Pani dziękuję i mam nadzieje, że nie zostawi mnie Pani, że zawsze będę mogła się do Pani zwrócić, Pani potrafi tyle pozytywnej energii przekazać, że nie boję się już gorszych dni. Pozdrawiam bardzo serdecznie i dziękuję
[05.06.2012]

 
dotyczy rytuału finansowego ... Witam. Pani Irmino  od czasu jak zaczęłyśmy rytuał  zaczynają dziać się u mnie cuda. Wczoraj kupiłam samochód o którym kiedyś nawet nie śmiałam marzyć. Dziś on jest może to nie auto z salonu, ale robi wrażenie, duże , śliczne i wszystko w nim działa. Nie ważne, że zabrakło mi pieniędzy, znalazł się ktoś kto mi dał to co mi zabrakło,a sprzedawca opuścił mi aż 2000 , normalnie szok. Teraz jeszcze to mieszkanko o które tak bardzo prosiłam, może i to dostanę? Myślę, że zamówienie nie było małe, więc jeszcze muszę poczekać. Pozdrawiam
[16.03.2013] 


 
dotyczy Rytuału Lunarnego ... Dziękuję Pani Irmino Pragnę z całego serca jeśli to możliwe oczywiście ,prosić Panią o wyrażenie swojej obiektywnej opinii na temat "moich wyczynów"?? Nie wiem czasami odnoszę wrażenie że muszę coś zrozumieć ... by życie toczyło się tak jak ma się toczyć. Przeczytałam już całą książkę magnetyzm serca ... super ... poczytam teraz urywki i fragmenty, by należycie zaprogramować mój magnetyzm serca. Teraz zabieram się za kolejną książkę tym razem słuchać będę -Obudź w sobie olbrzyma:)
Pani Irmino, każde Pani słowo to dla mnie światełko w tunelu i za to bardzo bardzo dziękuję! Dziękuję również za cierpliwość :)) I przepraszam, że taka męcząca jestem .....
Pani jest moim drogowskazem ...wiem wiem czasami mapę źle odczytam i trochę zabłądzę ;/
NO ale wciąż idę czy do celu ??? hmmmm..... mam nadzieję że tak.
 Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę
[27.04.2012]   

DROGA IRMINO:) 
Już mogę powiedzieć, że miałaś dużo...OJ DUŻO racji:) od koło miesiąca, masę pozytywnej energii we mnie:) chce mi się żyć:D OCH OCH OCH:D w tamtym tygodniu dostałam prace (szukałam jej 2 lata- w zawodzie), poza tym dostałam ofertę projektowania ... dla jednej z firm:) zaczynam od końca września;D jakoś tak wszystko zaczyna pasować;) 
POZDRAWIAM
 [11.09.2012] dotyczy Rytuału Lunarnego ... Witam i bardzo dziękuję  za odpowiedź. Pani zawsze odpowiada mi na maile tak spokojnie, dziękuję Pani za każde słowo, jest w Pani taka magia spokoju i ogromnej wiary w ludzi, w to co Pani robi. Widać od razu,że nie jest Pani zwykłym człowiekiem pełnym obaw i cierpienia, jest Pani WYJĄTKOWA. Ja też dziękuję Pani za cierpliwość do mnie. Wydaje mi się, że Pani mnie rozumie i chyba współczuje. Jest Pani taka cierpliwa, a jestem bardzo niecierpliwa. Pani wszystko rozumie, a ja pewnie niewiele. Jest Pani taką iskierką nadziei w tym moim życiu, cieszę się, że Panią spotkałam na swojej wyboistej drodze. Ma Pani w sobie taką dobrą energię i potrafi Pani ją mi przekazać. Bardzo proszę od czasu do czasu do mnie napisać.
[10.09.2012]

KONTAKT :
wróżka Irmina May
adres e-mail : wrozka@irminamay.pl
strona : www.irminamay.pl

Popularne posty z tego bloga

Wróżby i ezoteryczne wskazówki za darmo

Jak dbać o swoje szczęście. Rytuały na powrót miłości – prawdziwa historia.

Darmowe wróżby ...