Wróżby i ezoteryczne wskazówki za darmo


Postaw Tarota.   
     
 

 oto propozycja wróżby przez internet, która w prosty i co ważne natychmiastowy sposób zaspokaja potrzebę wróżenia i daje natychmiastową odpowiedź na postawione pytanie. Odpowiedź jest wskazówką dzięki, której możesz otworzyć kolejne drzwi, by podążyć za swoim szczęściem.
Jak skorzystać z tej formy wróżby? Na początek skup się na swoim problemie, jakiej dziedziny życia dotyka nurtujący Cię dylemat?
Zdecyduj i wybierz jedną ze sfer, następnie skup się na swoim pytaniu i wybierz jedną kartę. Odkrywając wybraną kartę otrzymasz przekaz Tarota przeznaczony tu i teraz właśnie dla Ciebie.
Pamiętaj, aby na zadane pytanie odkrywać  kartę jeden raz. Nie należy odkrywać na to samo zadane pytanie karty  wielokrotne, zdecyduj więc czy szukasz wskazówki czy potwierdzenia dla swojej decyzji.

Wybierz :
MIŁOŚĆ   - zadaj pytanie Tutaj
PRACA    - zadaj pytanie Tutaj
PIENIĄDZE - zadaj pytanie Tutaj  
Jeśli  potrzebujesz szerszego spojrzenia na problem skontaktuj się z wróżką Irminą May korzystając z formularza w zakładce kontakt. 

Wróżba 3 Karty Tarota 


Natychmiastową odpowiedź na swoje pytanie uzyskasz korzystając z wróżby 3 karty. Wróżba odpowie w bezpośredni sposób na zadane pytanie. Należy przez chwilę skupić się na swoim problemie i postawić proste pytanie, na przykład .... czy Ona  mnie kocha ..... czy On dopuścił się zdrady ..... czy nasz związek przetrwa .... czy dostanę podwyżkę .... Odpowiedź kart Tarota będzie brzmiała  TAK lub NIE - zadaj pytanie Tutaj
Jeśli pragniesz poznać okoliczności przyszłych zdarzeń pisz do wróżki Irminy May korzystając z formularza kontaktowego. 

Słowo Dnia


Każdego dnia wypowiadamy tysiące słów, a jak wiele z nich zajmuje nasze myśli chyba nikt nie potrafi określić. Często bardzo lekko wypowiadamy istotne i ważne słowa zupełnie nie przywiązując do tego wagi, a innym razem skupiamy całą swoją energię na słowach okrutnych i wręcz szkodliwych.
Jak wielkie znaczenie mają wypowiadane słowa i nasze myśli przekonało się już wiele osób i coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość dyscypliny myśli i słów.

Jeśli  potrzebujesz szerszego spojrzenia na problem skontaktuj się z wróżką Irminą May korzystając z formularza w zakładce kontakt. 

Dziękuję za wizytę na moim blogu.
wróżka Irmina May 

kontakt z wróżką Irminą May :
http://www.irminamay.pl/kontakt.php
 

Popularne posty z tego bloga

Jak dbać o swoje szczęście. Rytuały na powrót miłości – prawdziwa historia.

Darmowe wróżby ...